Nowy szef Nadleśnictwa Radymno


Nowy szef Nadleśnictwa Radymno: artykuł nr 5303

2008-01-02 14:52:57 Leśnictwo

Z dniem 1 stycznia 2008 roku kierowanie Nadleśnictwem Radymno - RDLP w Krośnie - przejął Roman Januszczak, dotychczasowy inżynier nadzoru w tej jednostce.

Mgr inż. Roman Januszczak ma 40 lat. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego Ustrzykach Dolnych (1986) i Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie (1992). W tejże uczelni w 2000 roku ukończył Studium Podyplomowe „Genetyka i Selekcja Drzew Leśnych”, zaś w 2005 Studium Podyplomowe „Warsztat Menedżerski” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Pracę zawodową rozpoczął w 1993 roku jako stażysta w Nadleśnictwie Radymno, po czym przez 7 lat pracował tu na stanowisku starszego referenta i specjalisty SL w dziale technicznym. W tym okresie wniósł szczególnie duży wkład w realizację zadań związanych z wdrożeniem Systemu Informatycznego LP w RDLP w Krośnie, pełniąc jednocześnie funkcję administratora SILP w nadleśnictwie. Od 1 lutego 2001 roku pełnił funkcję inżyniera nadzoru w Nadleśnictw Radymno aż do momentu powołania na stanowisko nadleśniczego w tej jednostce.

Edward Marszałek
Rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

Tagi: Roman Januszczak SGH Radymno RDLP Krosno

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 5303

Uwarzamy ze ochrona lasu w Polsce jest potrzebna. Przykre jest to ze ludzie chcą zniszczyc potrzebne im do zycia ZIELONE PŁUCA!!!
~Kinia&Mada Ocena artykułu: 5(2008-01-28)

O ile powinno być tańsze drewno które powinno być odebrane PKN co nie jest stosowane tylko pieniądze za powtórny wyrób trafiają do prywatnych kieszeni czyli z tak zawanego nalotu co przy dzisiejszej intensywności cięć daje duże ilości tego surowca a co najważniejsze kto tym kantem powinien się zająć
~nikt(2008-04-30)

Twój komentarzWybrane wiadomości z leśnictwa