Kłusownik nie wystraszył się nawet strzałów


Kłusownik nie wystraszył się nawet strzałów: artykuł nr 1936

2006-02-14 15:49:14 Leśnictwo

Strażnik leśny zainteresował się małym fiatem, który stał na skraju lasu niedaleko ulicy Leśnej w miejscowości Wysoka. Pomyślał, że to może być kłusownik i postanowił go zatrzymać. Gdy podszedł bliżej zobaczył mężczyznę, który oporządzał właśnie dzika. Kłusownik zdążył już ściągnąć ze zwierzęcia skórę. Gdy zobaczył strażnika, zaczął uciekać. Wsiadł do malucha i usiłował odjechać. Zignorował wezwanie strażnika do zatrzymania się. Strażnik oddał strzał ostrzegawczy w powietrze, a potem przestrzelił oponę w samochodzie.

Mężczyzna wysiadł z unieruchomionego w ten sposób auta, ale nie poddał się. Zaczął ucieka na piechotę. Strażnik zawiadomił policję. W pobliżu miejsca zdarzenia znaleziono martwą lochę dzika zaplątaną we wnyki. Obok było osiem martwych warchlaków. Młode dziki były już wypatroszone.


Źródło: Dziennik Zachodni (fragmenty)

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 1936

oprucz strarznikuw mysliwych i im podobnych patalachow klusownicy terz majo bron i sie bronio strarznicy narwianskiego parku nieraz przehodzili 5m odemnie i niewiedzieli rze ktos ih obserwuje morze czas wymienic ludzi bez pojencia o robocie i zatrudnic klusownikuw a co do broni to co posiadajo slurzby lesne to nic ha ha ha przeciwko ak47 svt swd mosin mauser kusze a takrze f1 itd kamuflarz w terenie to podstawa pozdrowionko glomby jugol
~jugol(2009-11-16)

Twój komentarzWybrane wiadomości z leśnictwa