Pies konał w męczarniach


Pies konał w męczarniach: artykuł nr 4178

2007-02-12 22:19:19 Zoologia

Skrajnie wyczerpanego, odwodnionego i wygłodzonego czworonoga znaleziono w ubiegłym tygodniu obok Lecznicy dla Zwierząt Ada w Przemyślu. Miał złamany kręgosłup i przerwany rdzeń kręgowy. Ponadto w jego ciele tkwił śrut. Próba uratowania mu życia okazała się bezskuteczna. Nie dość, że ktoś wykorzystał kundelka jako żywą tarczę, to dodatkowo pobił go kijem, a później porzucił niczym szmatę.

Właściciele lecznicy Ada zamierzają złożyć zawiadomienie do prokuratury.

Źródło: Dziennik Nowiny

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 4178

Dla tego dziada, który tak potraktował psa, powinno się uciąć łapy po same łokcie. A to tego jeszcze fiuta, żeby żył w cierpieniach. Bo dla kogoś takiego, śmierć, to zbyt łagodna kara!!!
~Oburzona(2007-02-13)

Powinien iść do więzienia na dożywocie, no nie! Jak tak można?
~aga(2007-02-13)

Ciekawe dlaczego media nie nagłośniły tej informacji. Powinno się głośno o takich przypadkach mówić i dla przykładu karać, żeby innym nie przychodziły takie pomysły do głowy. To jest właśnie wynik braku edukacji i szerzenia miłości do wszystkiego co żyje. W szkole się o tych rzeczach nie mówi, w kościele ksiądz o takich sprawach nie mówi, rodzice nie uczą - to gdzie taki zwyrodnialec ma się dowiedzieć, że zwierzę to też żywa, czująca istota.
~ania(2007-02-14)

Ja bym zabił tego kto go tak potraktował.
~Tom(2007-02-17)

Nie nazwałabym go człowiekiem-to raczej ŚMIEĆ-PSYCHOPATA!! Uważam, że czas najwyższy, by wszystkie organizacje ochrony zwierząt wraz z tą częścią społeczeństwa, któremu nie jest obojętny los maltretowanych psów,koni, kotów, gołębi .etc.etc...winny domagać się bardziej rygorystycznych przepisów prawnych i surowszych kar dla tego typu zwyrodnialców. Pod jakimkolwiek listem otwartym obrońców praw zwierząt podpiszę się oboma rękami wraz z rodziną i sąsiadami.
~liliannna13(2007-02-17)

Wstydzę sie ze jestem człowiekiem....
~----(2007-02-19)

nie wiem jak mozna postapic tak z biednym psiakiem!!powinni mu to samo zrobic ze by cierpial tak samo jak ten psiak!!nie miec litosci tak jak on nie mial!
~malina(2007-07-30)

Twój komentarzWybrane wiadomości z zoologii