Minister środowiska w Dolinie Rospudy


Minister środowiska w Dolinie Rospudy: artykuł nr 4188

2007-02-18 12:50:49 Ekologia

Jan Szyszko przyjechał do Doliny Rospudy. Minister środowiska ma się tam spotkać z ekologami z Greenpeace, którzy od tygodnia obozują w lesie w proteście przeciwko planowanej budowy obwodnicy Augustowa. W polskich miastach mają się dziś odbyć demonstracje przeciwników budowy szosy „Via Baltica” przez unikalną Dolinę Rospudy. „Nie tędy droga” – będą krzyczeć ekolodzy m.in. przed warszawskim Belwederem.

Źródło: RMF FM

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 4188

I co zmienił swoją obecnością?? Tyle tylko, że okazał swoją beznadziejną opieszałość, bezmyślność i bezradność! Ten człowiek albo nie posiada odpowiedniej wiedzy, albo jest zbyt bezmyślny, ale tak,czy tak nie nadaje się do pełnienia tak ważnej funkcji społecznej. na zdrowy rozsądek: jeżeli ktokolwiek z nas miał unikatowy obraz słynego artysty, na pewno nie namalowałby przez jego środek gróbej krechy smołą...! Te bagna też są unikalne, więc dla czego niszczyć własne atuty?
~stan(2007-02-19)

Brak słów...to jedyny komentarz jaki jestem w stanie odnieść do calej tej rządowej obojętności,bezradności,lub po prostu głupoty i niewiedzy.Jest w tym wszystkim jednak promyk słońca,bo dzięki ludziom mającym choć odrobinę poczucia piękna i dbania o przyrodę, jesteśmy w stanie chronić tak drogie ludzkości tereny :)
~malwi(2007-02-20)

Twój komentarzWybrane wiadomości z ekologii