Kolejny raport o zmianach klimatu


Kolejny raport o zmianach klimatu: artykuł nr 4423

2007-04-06 16:55:04 Ekologia

Międzyrządowy Zespół do spraw Zmian Klimatu ogłosił dziś w Brukseli kolejny raport na temat skutków zmian klimatu na świecie. Według raportu, około 30 proc. gatunków roślin i zwierząt grozi wyginięcie, jeśli średni wzrost temperatury w świecie przewyższy 1,5-2,5 stopnia Celsjusza. Eksperci dodają też, że najbardziej na zmiany klimatu narażeni są ubodzy mieszkańcy globu.

Źródło: PAP

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 4423

Nie podoba mi sie to jak ludzie nie szanują środowiska... Segregacja śmieci itp to tylko ładnie brzmiące hasła... Ludzie!!! Na tej planecie mają żyć jeszcze wasze dzieci...Co im zostawicie Sterty plastiku, Worków Foliowych zaśmiecone lasy?itp. Pomyślcie trochę... Na prawdę płakać sie chce jak widzę dokąd ten świat zmierza!!! Zacznijcie dbać o SWÓJ ŚWIAT!!!
~zygi Ocena artykułu: 3(2007-04-06)

hm ladnie krzyczysz, szkoda tyko ze do swoich bo mysle ze ci powinni to przecxzytac i zrozumiec raczej nie czytaj eko blogow :( raczej trzeba wyjsc do ludzi praca u podstaw , edukacja, uswaidamianie , najlepij na przykladach jka nie dotkna nie powachaj nie poczuja to nie zrozumiej nigdy bo jak przecitny miszkaniec polski mktory kupuje w realu najtansze gowno do zarcia ma sie przjaqc ginacymi od poniesiania temp gadtunkami motyli w amozoni czy glodem w afryce?
~domi(2007-04-08)

Twój komentarzWybrane wiadomości z ekologii