Dolina Rospudy nie jest przyrodniczym ewenementem


Dolina Rospudy nie jest przyrodniczym ewenementem: artykuł nr 4553

2007-05-10 22:43:08 Ekologia

Jarosław Kaczyński zapewnił mieszkańców Augustowa, że obwodnica miasta powstanie i namawiał ich do głosowania na tak w majowym referendum w sprawie budowy drogi przez dolinę Rospudy. Premier nie wykluczył, że nad Rospudą "nie stanowiącą żadnego ewenementu" mógłby powstać, jako rozwiązanie kompromisowe, wiszący most. Po moście, o 300 mln droższym od planowanej estakady, miałaby przebiegać obwodnica Augustowa. Premier zaproponował to rozwiązanie na wypadek, gdyby przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości Polska przegrała proces w sprawie jej obecnie planowanego przebiegu, czyli z estakadą.

Źródło: tvn24

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 4553

Bo nie jest przyrodniczym ewenementem... to zwykłe bagno. Wysuszyć i wybudować drogę!
~Anik(2007-05-10)

Nie "czyli z estakadą" tylko "czyli przez Rospudę"!
~JaBoJa Ocena artykułu: 4(2007-05-11)

unia europejska niech sie opd.. od spraw rospudy dziesiątki ludzi ma zginąć na jezdni bo uni sie tak chce o zgroza ;/
~sawyer(2007-05-11)

Wszędzie w miastach buduje się kładki nad jezdnią i stawia się sygnalizację świetlną.Tylko w Augustowie lepiej zniszczyć przyrodę i wywalić pieniądze z naszej kieszeni na obwodnicę.Po co dostać o wiele większe pieniądze z Unii i przesunąć obwodnicę?Totalna ignorancja i egoizm mieszkańców Augustowa. Toż to woła o pomstę do nieba!!!
~tanja(2007-05-13)

Co wy tu wypisujecie?? Przeciez Dolina Rozupdy jest unikatowa i wy chcecie ją poprostu zrównać z ziemią!!! Nie potrafię zrozumieć ludzi takich jak wy, dzięki takim bagnom, można jeszcze zaobserwować dziką przyrodę w tym całym świecie, gdzie wszystko najchętniej byłoby betonowe. Jak tak dalej pójdzie to zniszczymy całą planetę !!!
~martyna(2007-05-14)

no ale przyroda też jest ważna...
~kasiunia(2007-05-14)

Chyba sobie zartujecie... Najlepiej wybetonujcie wszytko, ciekawe czy przezyjecie. najlepiej zniszczyc wszystko co piękne, a następne pokolenia bedą nam dziękować, za to jak bardzo byliśmy rozsądni. Nie do aplauz, dla tych którzy myślą, że obwodnica przez rospude to swietny pomysl. Polska sama zgłaszala rospude jako obszar chroniony, a teraz chce to zdewastować. Brawo zwolennicy... To jakaś paranoja.
~karolina(2007-07-27)

Twój komentarzWybrane wiadomości z ekologii