Las Zakochanych już rośnie! Zadedykuj drzewko!


Las Zakochanych już rośnie! Zadedykuj drzewko!: artykuł nr 5407

2008-02-11 03:50:40 Botanika

W ramach Projektu Czas Na Las mogą Państwo zadedykować drzewko ważnej dla siebie osobie. Drzewko, to doskonały prezent dla każdego - oryginalny i długowieczny, nadaje się również na każdą okazję. Każdy, komu zadedykowano drzewka otrzyma od Fundacji Aeris Futuro specjalną Dedykację, na której znajdzie się odpowiednia dedykacja oraz informacja o miejscu zasadzenia drzewek.

Obecnie wszystkie drzewka są sadzone w okolicach Zawoi i Babiogórskiego Parku Narodowego oraz na terenach przy Zielonym Szlaku KMW Greenways. Gwarantujemy otoczenie zadedykowanego drzewka fachową opieką, bowiem na tych terenach współpracujemy z naszym sprawdzonym partnerem zalesieniowym - Zawojskim Stowarzyszeniem Właścicieli Lasów Prywatnych oraz z przedstawicielami Nadleśnictwa, Parku Narodowego, Powiatu i Gminy a także ze stowarzyszeniami, które lokalnie koordynują Zielony Szlak Greenways.

Więcej o akcji: aeris.eko.org.pl

Tagi: Aeris fundacja drzewko drzewa las walentynki

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 5407

extra akcja o niebo lepsza od tych wirtualnych drzewek sadzonych na forum.biolog.pl
~Hania Ocena artykułu: 5(2008-02-11)

a ile kosztuje takie drzewko?
~baśka(2008-02-11)

chyba 35zł za 9 sadzonek które zostaną posadzone w Twoim imieniu lub osoby której dedykujesz, ale lepiej sprawdź na aeris.eko.org.pl
~Hania(2008-02-11)

Twój komentarzWybrane wiadomości z botaniki