Zanim dotknie Cię brak piersi


Zanim dotknie Cię brak piersi: artykuł nr 5554

2008-03-25 14:28:00 Medycyna

Jak nakłonić kobiety do zbadania piersi? Można powiedzieć wprost co im grozi, kiedy tego nie zrobią. Jednak najlepiej zobrazować to tak, by pobudzić do działania, a w tym wypadku do zbadania się. Tak właśnie powstał outdoor, który na pierwszy rzut oka wygląda jak reklama bielizny, jednak po wnikliwym obejrzeniu go okazuje się, że tak nie jest. W outdoorze w miejscu jednej z piersi jest dziura, obok której widnieje hasło: badaj, zanim dotknie Cię brak piersi.

Federacja Stowarzyszeń "AMAZONKI" to organizacja pozarządowa działająca na rzecz kobiet po leczeniu raka piersi, która skupia 160 Klubów z całej Polski.

Federacja tworzy warunki sprzyjające wzajemnemu wsparciu, pomocy i samopomocy, reprezentuje interesy kobiet dotkniętych rakiem piersi. Zaznajamia społeczeństwo oraz instytucje z problematyką kobiet po leczeniu raka piersi oraz pomaga im w powrocie do normalnego życia. Działa na rzecz wczesnego wykrywania, leczenia oraz rehabilitacji kobiet po mastektomii. Federacja jest członkiem międzynarodowych organizacji "Reach to Recovery" oraz Europejskiej Koalicji Pacjentów z Chorobami Nowotworowymi.

brak piersi

Tagi: rak piersi rak nowotwór piersi leczenie raka profilaktyka Amazonki kobiety piersi

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 5554

brzydki plakat
~Ania Ocena artykułu: 1(2008-03-25)

A mi się podoba. Dobrze oddaje cel akcji.
~AgateQ(2008-04-18)

Bardzo dobry pomysł!
~qad(2008-04-19)

Mam 14 lat. Jakis miesiąc temu wykryłam w prawej piersi obok sutka guzka. Bardzo się boje i nie wiem co mam zrobic w tej sytuacji. Bardzo zależy mi na moim zdrowiu i prosze i odpowiedz. Czy mimo młodego wieku istnieje możliwość raka piersi?
~Daria(2009-11-16)

Twój komentarzWybrane wiadomości z medycyny