Sądy przeciwko bezprawnemu niszczeniu upraw GMO


Sądy przeciwko bezprawnemu niszczeniu upraw GMO: artykuł nr 6096

2009-01-28 22:38:34 Biotechnologia

Tagi: kukurydza MON810 rośliny modyfikowane genetycznie mutanty GMO rośliny GMO MON810 GMO we Francji GMO w Polsce uprawy GMO kukurydza modyfikowana genetycznie strefy wolne od GMO

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 6096

Co prawda nie popieram przeciwników GMO, ale zdania: "Jak długo jeszcze politycy będą przymykać oczy na tak kompromitujące zachowania przeciwników GMO? Kiedy dopuści się do głosu rozsądek oraz naukowe autorytety, zamiast posługujących się tak prymitywnymi sposobami działaczy pseudo ekologicznych organizacji?" Są chyba trochę nie na miejscu i trącą nowomową. Autor tekstu tym samym traci na wiarygodności, używając języka, który sugeruje, że jest on fanatykiem chcącym za wszelką cenę GMO.
~JaBoJa Ocena artykułu: 1(2009-01-31)

Uważam ,że częściowo odpowiedzialne jest za ten proceder prawo Unii Europejskiej .Jeżeli sie nie zmieni ,to ten problem wystąpi rownież w naszym kraju .
~Grzegorz(2009-02-03)

Przepisy prawne w USA dostosowane są do polityki prowadzonej przez koncerny typu Monsanto. To są decyzje polityczne a nie naukowe, więc zdanie "Kiedy dopuści się do głosu rozsądek oraz naukowe autorytety" nie ma prawa bytu, bo właśnie problem w tym, że nie dopuszcza się do głosu naukowych autorytetów, a jedynie pseudonaukowców i prawników pracujących dla tych koncernów, którzy fałszują wyniki badań i omijają prawo. Podobnie UE twierdzi, że nie dowiedziono szkodliwości GMO. Wykończą nas.
~ania Ocena artykułu: 1(2009-02-14)

Twój komentarzWybrane wiadomości z bitechnologii