Mój brat niedźwiedź - konkurs wiedzy o drapieżnikach Europy


Mój brat niedźwiedź - konkurs wiedzy o drapieżnikach Europy: artykuł nr 6184

2009-03-23 12:35:35 Szkoła

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu zaprasza do udziału w konkursie wiedzy o drapieżnikach Europy: Mój brat niedźwiedź.

Konkurs wiedzy odbędzie się 16 kwietnia 2009 roku w sali konferencyjno-dydaktycznej na terenie ZOO we Wrocławiu. Przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (IV-VI) z całego kraju. Uczestnicy zgłaszani do konkursu wybierani są przez nauczyciela w liczbie trzech osób z jednej szkoły.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 14:00, w tym czasie uczestnicy napiszą test dotyczący problematyki zwierząt drapieżnych, które występują na terenie Europy (lista gatunków zwierząt zamieszczona jest w regulaminie) i trwającej kampanii. Po nim nastąpi przerwa poświęcona na sprawdzanie prac pisemnych, a następnie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Szkoły proszone są o zgłaszanie uczestników do 1 kwietnia 2009 roku. Ze względów organizacyjnych decyduje kolejność zgłoszeń.


Organizator: Miejski Ogród Zoologiczny ul. Wróblewskiego 1/5 51-618 Wrocław
Bliższe informacje i regulamin: Dział Dydaktyczny tel: 071348 30 24 wewn.109 e-mail: m.bielec@ zoo.wroc.pl oraz na stronie www.zoo.wroclaw.pl

Tagi: Mój brat niedźwiedź konkurs konkursy konkurs przyrodniczy szkoła ZOO Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu ZOO we Wrocławiu konkursy we Wrocławiu

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 6184

Twój komentarzWybrane wiadomości z szkół