Promocja wyboru ścieżki kształcenia na kierunkach technicznych, matematycznym i przyrodniczych


Promocja wyboru ścieżki kształcenia na kierunkach technicznych, matematycznym i przyrodniczych: artykuł nr 6377

2009-09-22 13:12:01 Szkoła

We wtorek, tj. 29 września w godzinach 11.00 – 13.00 odbędzie się spotkanie organizowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przy udziale Uniwersytetu Rolniczego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie w ramach projektu promocji kierunków technicznych, matematycznych i przyrodniczych. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego przy al. 29 Listopada 46.

Powyższy projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (poddziałanie 4.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki).
W programie przewidziano m.in.:

  • wystąpienie JM Rektora UR prof. dr hab. Janusza Żmiji oraz przedstawiciela MNiSW
  • wykłady przedstawicieli Uniwersytetu Rolniczego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie zachęcające do wyboru w/w kierunków studiów
  • pokazy
Spotkanie jest skierowane do maturzystów i ma na celu propagowanie m.in. kierunków takich jak: biotechnologia, informatyka, inżynieria środowiska, ochrona środowiska.

Wstęp wolny!

Joanna Roczniewska
Biuro Informacji i Promocji UR

Tagi: kierunki studiów matura 2010 studia studia kierunki przewodnik po uczelniach przewodnik po kierunkach biotechnologia informatyka inżynieria środowiska ochrona środowiska Uniwersytet Rolniczy

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 6377

Twój komentarzWybrane wiadomości z szkół