: artykuł nr 1794

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 1794

To jest skandal! Takich ludzi jak Żyrinowski trzeba tylko na krzesło i podłączyc do kontaktu.... A co np. z ludzmi ktorzy chorują na AIDS? Może też wszystkich wystrzelić? MUSIMY WSZYSCY - RACJONALNIE MYSLĄCY LUDZIE, POWSTRZYMAĆ TEGO TYPU WARIATÓW!
~Ornit(2006-11-24)

To ich trzeba powystrzelac!
~aniolek(2008-07-08)

Ok jasne, na pewno jest to złe, odrażające i w ogóle, ale ludzie! Jak ktoś to powiedział to zaraz zastrzelić? Albo na krzesło? Ludzie też zasługują na życie na Ziemi, nawet ci o CHORYCH POGLĄDACH:)Pozdrawiam
~Xxxx(2009-01-07)

to jest jeszcze a mało najwięcej ludzi na świecie cierpiących na zwierzęce fobie boi się właśnie ptaków. Jestem w 25% polką przyjechałam tu na roczną wymianę z USA i na prawdę uważam że Krakow był by piękny gdyby z jego krajobrazu wykreślić te upierzone, wyposażone w dzioby i szpony bestie! wystrzelić je wszystkie! nie tylko te przylatujące do Rosji zamiast nich zajęć się rozmnażaniem Main Coons:)
~.greace(2009-02-24)

greace weź ty sie lecz moim zdaniem gołębie nikomu w niczym nie przeszkadzają , nie są straszne i nie są bestiami!!one są kochane.głupia ja jesteś!!ty chcesz powybijac ptaki i rozmnażać rasowe koty??!!
~ewelina(2009-05-04)

Twój komentarzWybrane wiadomości z