W sprawie akcji aktywistów Greenpeace


W sprawie akcji aktywistów Greenpeace: artykuł nr 6414

2009-10-05 17:26:25 Ekologia

Tagi: GMO GMO w Polsce Koalicja Na Rzecz Nowoczesnego Rolnictwa

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 6414

dobrze że sa ludzie którzy walczą o prawdę, mam dość greenpeace i innych organizacji ekologicznych.
~alicja(2009-10-20)

są organizacje które zarabiają krocie na tym aby protestowac przeciwko GMO. wszystkie fakty naukowe potwierdzaja bezpieczenstwo GMo, to dlaczego takie organizacje pseudoeko walczą? bo maja z tego kase. Dla kasy warto opowiadac glupoty o GMO. Polska wolna od GMO - sorry ale raczej powinna być wolna od głupoty. Tak dla NAUKI!
~ryszard(2009-10-20)

popieram działania Koalicji Na Rzecz Nowoczesnego Rolnictwa. Dlaczego polscy rolnicy mają słuchać małej grupy ekofili? Skoro coś jest bezpieczne i dopuszczone do użytku to dlaczego jakaś grupa łamie prawo, wchodzi komus na pole, protestuje. policja już dawno powinna zdelegalizowac takie grupy. Polska powinna być państwem prawa a nie panstwem jednej czy dwóch organizacji ekologicznych. Ciekawe ile dostaja kasy za te protesty?
~hoop4you(2009-10-20)

Panie i Panowie
Odmawiam Państwu wszelkiego prawa do uprawiania roślin GMO!!!
Na razie ta krótka opinia musi wystarczać.


~Bogdan Rink(2010-01-23)

Czy mamona przesłania Wam zdrowy rozsądek? Kto z Was rolników jest w stanie dać naukowe dowody na skutki długotrwałego działania modyfikowanych roślin uprawnych? Chcecie się ubezwłasnowolnić na rzecz koncernów międzynarodowych? Ja bym raczej dbał o własny interes aniżeli takich przyjaciół rolników na całym świecie jak np. Monsanto. Pozdrawiam wszystkich zapobiegliwych
~Witek(2010-02-12)

"Ciekawe ile kasy dostają za te protesty".... NIC NIE DOSTAJĄ! Jedyni którzy mają korzyści finansowe z GMO to korporacje takie jak MONSANTO, naukowcy na ich usługach + skorumpowani urzędnicy państwowi pozwalający na wprowadzanie mutantów bez porządnych badań! Do tego dochodzi rzesza "adwokatów diabła" i agencje reklamowe. Widać, że nie macie zielonego pojęcia na temat historii firmy Monsanto!!! A tragiczne jest to, że w końcu sami się przekonacie o niewygodnych skutkach "nowoczesnego rolnictwa". Pytanie tylko, czy będzie możliwe odkręcenie tego bałaganu... ?
Polecam "Świat według Monsanto" na youtube.
~-/-(2010-05-16)

ale ten film by sponsorowany przez bogate organizacje
ekologiczne które zarabiają miliony euro rocznie
~ghfgs(2010-05-20)

Twój komentarzWybrane wiadomości z ekologii