Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego


Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego: artykuł nr 6747

2010-04-24 00:46:49 Szkoła

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego to możliwość i okazja do:
zapoznania się z ofertą dydaktyczną (studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie i podyplomowe) największego polskiego Uniwersytetu; zadania pytań i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości związanych z wymarzonym kierunkiem studiów;
spotkania z kadrą dydaktyczną, studentami i absolwentami poszczególnych kierunków studiów oraz przedstawicielami organizacji studenckich.

Zainteresowani dowiedzą się także co oferuje i jak działa Biuro Karier oraz na jaką pomoc Biura ds. Osób Niepełnosprawnych mogą liczyć osoby niepełnosprawne i przewlekle chore.

Uniwersytet Otwarty zaprezentuje ciekawe propozycje kursów i zajęć dla wszystkich głodnych wiedzy i ciekawych świata ? bez względu na wiek i wykształcenie, a oprawę muzyczną Dnia Otwartego UW zapewni Akademickie Radio Kampus 97,1 FM.

Na gości Uniwersytetu będą czekały niespodzianki, w tym konkurs z nagrodami.

W sali 316 o godz. 10:00 i o godz. 15:00 odbędzie się prezentacja dla maturzystów pod tytułem: "Jak się odnaleźć w BUW".

Bezpośrednio po prezentacji uczestnicy zostaną zaproszeni na wycieczkę z przewodnikiem po Bibliotece i Ogrodach BUW. Część o godzinie 10:00 poprowadzi Pan Adam Owczarczyk, część o godzinie 15:00 poprowadzi Pani Beata Sałańska.

Więcej informacji: rekrutacja.uw.edu.pl

Tagi: dni otwarte 2010 dni otwarte kierunki studiów studia w Warszawie studia na Uniwersytecie Warszawskim kierunki studiów w Warszawie jak się dostać na Uniwersytet Warszawski Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 6747

Twój komentarzWybrane wiadomości z szkół