Szczur pogryzł dziecko w żłobku


Szczur pogryzł dziecko w żłobku: artykuł nr 1511

2005-11-10 12:29:39 Medycyna

Ośmiomiesięczne dziecko zostało pogryzione przez szczura w żłobku w Lesznie. Chłopiec został przewieziony do szpitala w Poznaniu. Jeśli badania nie wykażą zakażenia, jeszcze w tym tygodniu dziecko wróci do domu. Niemowlę odniosło jedynie powierzchowne uszkodzenia na dłoni i małżowinie usznej. Lekarze nie mają jednak żadnej możliwości weryfikacji, czy ów dziki gryzoń był zakażony wścieklizną. W związku z tym dziecko poddano rutynowym badaniom. Jeśli zakażenia nie będzie - niemowlę jeszcze w tym tygodniu wróci do domu.

Źródło: RMF FM (fragment)

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 1511

to straszne, co sie stało temu dziecku ,które zostało pogryzione przez tak okrutnego gryzonia. seerdeczne wyrazy współczucia dla rodziny tego dziecka.a dla dzieciaka ślę bardzo duzo zdrowia a także szybkiego powrotu do domu
~marecki(2006-10-17)

nie wiem jak jest to prawdopodobne ze szczur pogryzł małe dziecko.wynikiem jest to ze ludzie którzy go trzymali nie zajmowali sie nm ani go nie wypuszczali aby przyzwyczaił sie do dziecka i do nich(całego otoczenia w domu).opiekunowie sa nierozsadni bo jezeli kupili szczura to powinni sie dowedziec o jego chowaniu.
~olga(2007-02-04)

Twój komentarzWybrane wiadomości z medycyny