Zaskakujące plakaty SLD ze zwierzętami


Zaskakujące plakaty SLD ze zwierzętami: artykuł nr 3234

2006-08-31 21:20:28 Ciekawostki

W ciągu najbliższych dwóch tygodni na ulicach pojawią się plakaty wyborcze Sojuszu Lewicy Demokratycznej, na których nie zobaczymy polityków SLD, ale ... zwierzęta. M.in.kota, który rozprawia się ze złotą rybką składającą nierealne obietnice, czy psa, który specjalizuje się w polowaniu na kaczki.

Na pytanie, czy twórcy kampanii nie obawiają się konsekwencji prawnych opublikowania tego billboardu (pamiętny precedens z emerytem, przeciwko któremu elbląska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia głowy państwa poprzez wysyłanie mailem dowcipnych obrazków z dwiema nurkującymi kaczkami i tekstem "A teraz, drodzy wyborcy, pocałujcie nas w kupry"), Grzegorz Napieralski zdecydowanie odpowiedział, że jeśli prokuratura ściga ludzi z powodu żartów, to świadczy to o tym, że są to najczarniejsze karty najnowszej historii. I jeśli samo słowo "kaczka" może być traktowane jako obraza prezydenta, to jest gotowy na to, żeby pójść do więzienia.

Źródło: Gazeta Wyborcza 

OD REDAKCJI: Jako redakcja nie popieramy żadnej partii politycznej, ani żadnej osoby związanej z polityką.  

Następna strona

Poprzednia strona

Komentarze do artykułu nr 3234

Nareszcie SLD przypomniało sobie,z e może cokolwiek robić... A może tak chwila zadumy nad jakąś koalicja z PO i innymi normalnymi partiami? A pomyśleć, ze kiedyś człowiek uważał SLD za durna partie... Ale jak mówi powiedzenie staropolskie: "Ślachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz" I tym oto optymistycznym akcentem kończę wywód życząc politykom LPR i PIS jak najkrótszego rządzenia.
~Szwagier(2006-09-04)

Twój komentarzWybrane wiadomości z ciekawostek